Sold
Infinity Block A2FLOOR 8FLAT A
Registration Number:12061102360015
|Transaction Date:28/05/2012
PRN:B8115232
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JayWan尹岳
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-145524)
PRICE
$75 M
Saleable Area
1,869sq.ft.
Buy $40,136 /sq.ft.
Gross Area
2,719sq.ft.
Buy $27,584 /sq.ft.
Building Age
22 Years
Transaction Date: 28/05/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2004-01-2005-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
34
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8-12 Peak Road