Sold
Yu Nga Court Block AFLOOR 8FLAT 5
Registration Number:23011701820039
|Transaction Date:13/01/2023
PRN:D5546578
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

AlexPong龐源凱
ACCOUNT DIRECTOR(E-489930)
PRICE
$2.13 M
Saleable Area
374sq.ft.
Buy $5,708 /sq.ft.
-
Transaction Date: 13/01/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
-
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
3,300
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Yi Tung Road