Sold
Bank BuildingFLOOR 7FLAT J
Registration Number:18020600600095
|Transaction Date:30/01/2018
PRN:B7002633
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlanSzeto司徒俊傑
ASSOCIATE MARKETING DIRECTOR(S-459399)
PRICE
$3.82 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $10,469 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 30/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
120
Walking toKwai HingStation
16 Min(s)
Address/ Area
39 Tai Loong Street