Leased
Baker Circle One Phase 2 Baker Circle ‧ EustonLow Floor ZoneFLAT A
Transaction Date:20/01/2026
PRN:D5650274
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

AlvinLam林智全
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-543361)
PRICE
$14,000
Saleable Area
223sq.ft.
Rent $63 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 20/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-09-2024-08
No. of Phases
3 Phase(s)
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
882
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
38 Gillies Avenue South