Sold
15-19 Square StreetFLOOR 2FLAT A
Registration Number:10120201330221
|Transaction Date:05/11/2010
PRN:B9051260
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IanYeung楊子仲
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-587830)
PRICE
$2.88 M
Saleable Area
302sq.ft.
Buy $9,522 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 05/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
15
Walking toSheung WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
15-19 Square Street