Sold
38-42 Sai StreetFLOOR 4NO. 40
Registration Number:10112500480015
|Transaction Date:01/11/2010
PRN:A2030978
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
PRICE
$3.03 M
Saleable Area
355sq.ft.
Buy $8,530 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 01/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1966-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
10
Walking toSheung WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
38-42 Sai Street