Sold
World Fair CourtFLOOR 13FLAT C
Registration Number:10110302500026
|Transaction Date:29/10/2010
PRN:A2957776
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TionaLi李淑鈴
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-056901)
PRICE
$2 M
Saleable Area
397sq.ft.
Buy $5,035 /sq.ft.
Gross Area
478sq.ft.
Buy $4,184 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 29/10/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1978-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
4 Wah Lok Path