Sold
The HudsonFLOOR 37FLAT C
Registration Number:14093000010016
|Transaction Date:19/09/2014
PRN:D2806339
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DavyNg吳棟濠
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-556959)
PRICE
$14.76 M
Saleable Area
659sq.ft.
Buy $22,406 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 19/09/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
134
Walking toKennedy TownStation
1 Min(s)
Address/ Area
11 Davis Street