Sold
Sun Hing BuildingFLOOR 16FLAT 14
Registration Number:18071002480089
|Transaction Date:12/06/2018
PRN:C0556448
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
PRICE
$4.38 M
Saleable Area
457sq.ft.
Buy $9,574 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 12/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1966-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
248
Walking toMong KokStation
3 Min(s)
Address/ Area
603-609A Nathan Road