Sold
Lee On BuildingFLOOR 3FLAT C
Registration Number:05110200380101
|Transaction Date:27/10/2005
PRN:A3281817
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SofiaKo高藝菲
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-625770)
PRICE
$1.17 M
Saleable Area
543sq.ft.
Buy $2,157 /sq.ft.
Building Age
66 Years
Transaction Date: 27/10/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1959-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
67
Walking toMong KokStation
2 Min(s)
Address/ Area
56-62 Argyle Street