VENICE GARDENS BLOCK 1
12 LEUNG TAK STREET
Property No.:CY76416554
|Advertisment Date:12/05/2026
$10M (90% LTV)
Markdown
Door Key
Rooftop

JoeChan陳志偉
SENIOR MANAGER(E-216450)
SALE
$4.7 M
$4.85 M
-3.1%Saleable Area
452sq.ft.
Buy $10,398 /sq.ft.
Gross Area
596sq.ft.
Buy $7,886 /sq.ft.
Roof Area297sq.ft.*
Room(rm)
2 Room(s)
• 1 Living Room(s)
• 1 Toilet(s)
Efficiency Ratio
75%
Direction
-
Building Age
33 Years
Advertisment Date: 12/05/2026

Go to My Analysis