ARTISAN GARDENHigh Floor Zone Flat B5

68 KOWLOON CITY ROAD|市建局/新世界
Property No.:CK77464631
|
關惠雅 Ivan Kwan
IvanKwan關惠雅
PROPERTY CONSULTANT(S-708659)
RENT
$17,500
negotiation
Get the best mortgage offer by submitting Ricacorp mortgage application form.
Saleable Area
294sq.ft.
Rent $60 /sq.ft.
Room(rm)
1 Room(s)
1 Living Room(s)
Building Age
5 Years

Advertisment Date: 11/05/2026
Go to My Analysis