THE BALMORAL
MA SHING PATH|信置
Property No.:CW74254837
|Advertisment Date:11/05/2026
Markdown
Maid Room
Rooftop

HugoHui許偉群
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571644)
SALE
$19.8 M
$21 M
-5.7%Saleable Area
1,669sq.ft.
Buy $11,863 /sq.ft.
Gross Area
2,157sq.ft.
Buy $9,179 /sq.ft.
Roof Area1332sq.ft.*
Room(rm)
4
Room(s)
(
2
Set(s)
)
• 2 Living Room(s)
• 1 Worker's Room(s)
• 1 Toilet(s)
Efficiency Ratio
77%
Direction
-
Building Age
16 Years
Advertisment Date: 11/05/2026

Go to My Analysis