NOVUM EASTMedium Floor Zone Flat R

856 KING'S ROAD|恒基兆業
Property No.:CE70716661
|
馮小琴 Selina Feng
SelinaFeng馮小琴
ACCOUNT SUPERVISOR(S-703379)
SALE
$4.5 M
RENT
$15,500
negotiation
Get the best mortgage offer by submitting Ricacorp mortgage application form.
Saleable Area
238sq.ft.
Buy $18,908 /sq.ft.
Rent$65/sq.ft.
Room(rm)
1 Toilet(s)
Building Age
7 Years
Advertisment Date: 14/05/2026
Go to My Analysis