LOHAS PARK PHASE 5A MALIBU - Tower 3aLow Floor Zone Flat D
1 LOHAS PARK ROAD|港鐵/會德豐
Property No.:CB75214211
|Advertisment Date:12/05/2026
Markdown
Door Key
Platform

WingTsang曾竣潁
ACCOUNT SUPERVISOR(S-592954)
SALE
$6.8 M
RENT
$17,000
$17,500
-2.9%Saleable Area
351sq.ft.
Buy $19,373 /sq.ft.
Rent$48/sq.ft.
Platform Area110sq.ft.*
Room(rm)
1
Room(s)
(
1
Set(s)
)
• 1 Living Room(s)
Building Age
6 Years
Advertisment Date: 12/05/2026
Go to My Analysis