34G BRAGA CIRCUIT1Carpark(s)
BRAGA CIRCUIT
Property No.:CZ32964995
|Advertisment Date:13/05/2026
With Car Park
With Tenancy
Garden
Luxury

KenLo羅浩智
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-322656)
SALE
$29 M
Saleable Area
1,259sq.ft.
Buy $23,034 /sq.ft.
Gross Area
1,480sq.ft.
Buy $19,595 /sq.ft.
Garden Area800sq.ft.*
Room(rm)
4
Room(s)
(
3
Set(s)
)
• 2 Living Room(s)
• 4 Toilet(s)
Efficiency Ratio
85%
Direction
-
Building Age
70 Years
Advertisment Date: 13/05/2026

Go to My Analysis