LILIAN COURTMedium Floor Zone

SHELLEY STREET
Property No.:CS78498882
|
林翠薇 Lam May
elite
Lam林翠薇
ACCOUNT SUPERVISOR(S-370794)
RENT
$22,000
negotiation
Get the best mortgage offer by submitting Ricacorp mortgage application form.
Saleable Area
333sq.ft.
Rent $66 /sq.ft.
Gross Area
522sq.ft.
Rent $42 /sq.ft.
Room(rm)
1 Room(s)
2 Living Room(s)
1 Toilet(s)
Efficiency Ratio
63%
Direction
-
Building Age
33 Years
Advertisment Date: 12/05/2026
Go to My Analysis