NAN FUNG SUN CHUEN BLOCK 8Very High Floor Zone Flat C
23 GREIG CRESCENT|南豐
Property No.:CA79415280
|Advertisment Date:22/05/2026
$10M (90% LTV)
With Tenancy
Rooftop

RyanChan陳家豪
ASSOCIATE DIRECTOR(E-365799)
SALE
$6.5 M
Saleable Area
391sq.ft.
Buy $16,624 /sq.ft.
Gross Area
474sq.ft.
Buy $13,713 /sq.ft.
Roof Area259sq.ft.*
Room(rm)
2 Room(s)
• 1 Living Room(s)
• 1 Toilet(s)
Efficiency Ratio
82%
Direction
-
Building Age
47 Years
Advertisment Date: 22/05/2026

Go to My Analysis